Çığ Koşusu Oyunu

Çığ Koşusu Oyunu

Çığ koşusu hem telefon hemde tablet oyunları kategorisinde yer alan eğlenceli ve beceriye bağlı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyunda dev bir kar topu üzerinde bulunan sevimli kurt köpeğini kurtarmak ve oyun son bölümüne kadar ilerlemesi için yardımcı olacağız. Kar topu ilerlerken yolda bulunan ağaç gibi birçok nesne ona takılıyor ve sevimli köpeğin onların üzerinden atlayarak puan kazanması gerekiyor. Dilerseniz büyük engellere karşı 2 kere fare ile tıklayarak daha yükseğe zıplamasını sağlayabilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık