Çilek Kız Bakım

Çilek Kız Bakım

Vücut bakımına ve dış görünüşüne oldukça dikkat eden çilek kız’ın haftalık olarak yaptırdığı bakım seansı günü geldi. Çilek kız, bu sefer senden bir ricada bulunuyor ve bu kez bakımlarını senin yapmanı istiyor. Oyuna başladıktan sonra özel vücut kremlerini kullanarak çilek kızı temizlemeye başlamalısın. Kullandığın vücut bakım kreminin süresi dolduktan sonra ise su ile yıkayarak kremi vücuttan atmalısın. Böylece özel olarak hazırlanmış olan vücut kremi kısa sürede etkisini gösterebilir ve çilek kız’ın bakım günü oldukça iyi geçebilir. Talimatlarla oynanan bu çizgi film oyununda sana kolaylık sağlaması açısından çilek kız’a yapacağın bakımlar için her adım da yapman gerekenler gösterilecektir ve eğer bu tüyolara uyarsan oyunu daha kolay tamamlayabilirsin.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık