Çılgın Beyin Ameliyatı

Çılgın Beyin Ameliyatı

Zorlu ameliyat oyunlarını seviyormusunuz? ben tecrübeliyim her türlü ameliyat oyununda iyiyim diyorsanız işte sizi zorlayacak bir oyun. Bu defa hasta çok fazla enfeksiyon kapmış ve kan basancı çok yüksek kısa bir sürede ameliyat yapılması gerekiyor, ekran içerisinde yer alan aletleri kullanın ve çılgın ameliyatı tamamlayın oyun için her aletin kullanım süresi mevcut en kısa sürede operasyonu tamamlayın ve hastanızı sağlığına kavuşturun, iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık