Çılgın Çakal

Çılgın Çakal

3d oyun performansı ve harika grafiklerle hazırlanmış olan Çılgın Çakal adlı oyunumuzdaki amacınız Road Runner’ i yakalamak olacaktır. Bu yakalama operasyonu sizin için çokta kolay olmayacaktır. Zira Road Runner oldukça hızlı hareket etmekte ve onu yakalamak güçleşmektedir. Bu durumda sizler oyun başlangıcında kullanacağınız füzeyi iyi ayarlamalı ve mümkün oldukça yeşil çizgilere çubuğu yaklaştırmalısınız. Füzeyi ne kadar iyi atarsanız, Road Runner’i de yakalamanız o kadar kolay olacaktır. Evet arkadaşlar Road Runner’ i yakalamanın ödülü tam tamına 1000 puandır. Bu puanı elde etmek için tüm gücünüzle koşun ve oyunu başarılı bir şekilde tamamlayın.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık