Çılgın Kaykay

Çılgın Kaykay

Çılgın kaykay ile harika bir oyun deneyimi mexoyun.com ile sizleri bekliyor. Genç kaykaycı arkadaşımızın bölümleri geçmek için yardıma ihtiyacı var ona yardımcı olmak ve bu keyfi doyasıya yaşamak istermisin. Cevabın evet ise Start tuşuna basarak oyuna başla, daha sonra yön tuşlarını kullanarak ilerle ve altınları toplamaya çalış, engellerin üzerinden atlamak için boşluk tuşunu kullanabilirsin. Unutma Çılgın kaykay oyununu bitirmek için düşmemek gerekiyor bu yüzden dikkatli ol ve genç kaykaycı’nın oyunumuzu tamamlamasını sağla.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık