Çılgın Koşu Yarışı

Çılgın Koşu Yarışı

Farklı bir koşu serüveni ile baş başa kalacağınız Çılgın Koşu Yarışı oyununda, çılgınlar gibi koşacak olan bir sporcunun kontrollerini sağlayacaksınız. Bitiş noktasına birinci sırada ulaşmanın tek ve en büyük hedefinizin olacağı Çılgın Koşu Yarışı oyununda sporcuyu koşturmak için ”boşluk” tuşuna basacak ve böylelikle sporcu hızlanmış olacaktır. Parkurda sporcunun koşma esnasında, karşısına bir çok engel çıkacak ve bu engelleri aşması için de ”yön” tuşlarını kullanacaksınız. Çılgın Koşu Yarışı oyununda, hem spor yapacak hemde heyecan dolu bir koşu turnuvasına katılacaksınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık