Çılgın Park Etme Oyunu

Çılgın Park Etme Oyunu

Şimdiye kadar oynadığınız tüm park oyunlarını unutun ve bu harika oyun ile tanışın. Oyunumuzun adı Çılgın Park ve gerçekten de çılgın bir oyun, çok eğlenceli olduğu kadar da zor olan Çılgın Park etme oyunu fare ile oynanıyor. Kırmızı renkli araba ile önce 3 adet yıldızı toplayıp sonra ise ok ile gösterilen alanlara arabayı park etmeniz gerekiyor ama bu hiçte kolay değil. Çünkü oyunu tamamlamak için ekranın üst kısmında bir benzin kotası bulunuyor ve benzin bitmeden tüm yıldızları toplayıp aracı park etmek gerekiyor. Eğer hızlı oynayacağınızı düşünüyorsanız diğer arabalara da çarparak daha yüksek puanlar toplayabilir ve bu Çılgın Park Etme oyununu en yüksek puan ile tamamlayabilirsiniz iyi eğlenceler dileriz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık