Çılgın Teyze Koşturmaca

Çılgın Teyze Koşturmaca

Çok sevilen Angry Gran oyunlarının en yenisi olan Çılgın Teyze koşturmaca 3d ile geliştirilmiş harika bir oyundur, hem görseller hemde 3d oyun olması nedeniyle çok seveceksiniz. Tarz olarak temple run benzeri Andry Gran Run yön tuşları ile kontrol ediliyor. Çılgın teyzeyi yönlendirin ve karşısına çıkan engellerden zıplayarak kurtulmasını sağlarken bir yandan da altınları toplayıp yeni bölümlerin kapısını açın, iyi oyunlar.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık