Cin Ali Macera

Cin Ali Macera

Macera oyunları kategorisinin en sevilen karakterlerinden biriside Cin Ali Oyunlarıdır, kara kalem ile bir çoğumuzun çizdiği cin ali flash ile geliştirilip yeni maceralara başlamanız için hazırlandı. Bu oyunda dev örümceklerin üzerlerine zıplayın ve onları önce bayıltıp sonra öldürün yoksa yeniden canlanan örümceklere çarpabilir ve canlarınızı tüketebilirsiniz.Her bölümde yeni kapılar bulunmakta ve bu kapılardan geçip kilitli kapının anahtarını bularak bir yandan da altınları toplayıp yeni bölümlere geçmelisiniz. Cin Ali’yi hareket ettirmek için ; geri (‹) – ileri (›) tuşlarını kullanabilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık