Çöp Adam Macera 3

Çöp Adam Macera 3

Türkçe oyun oynamayı tercih edenler için harika bir macera şimdi Çöp Adam 3 ile mexoyun.com’da. Bu oyunda çöp adamın yeni maceralarına ortak olacaksınız ve ona bölümleri geçmesi için yardımcı olacaksınız. Leveller altınlar ve yıldızlar ile dolu ve çöp adamın bunları toplaması gerekiyor fakat bloklar arasında boşluklar var ve çöp adam buralardan geçemiyor. Sizde işte tam burada devreye gireceksiniz ve çöp adamın geçeceği yollar üstüne doğru hamleler yaparak bloklar yerleştireceksiniz ve çöp adamı yönlendirip altınları toplamasını sağlayacaksınız. Dikkatli olmanız gereken nokta elinizde sınırlı sayıda blok var ve bunları dengeli bir şekilde çöp adamın geçebileceği kadar kullanmanız gerekiyor.

Her yeni bölümü bir öncekinden daha zorlu bir oyun olan Çöp Adam Macera 3 klavye yön tuşları ile kontrol ediliyor. Karakterin merdiveni çıkmasını ve yürümesini yön tuşları ile yapıyorsunuz. Blok yerleşimi içinse farenizi kullanıyorsunuz ve boşluklara blokları yerleştirip yön tuşları ile çöp adamı yönlendirip ilerlemesini sağlayacaksınız. Çok keyifli aynı zaman da zorlu yeni Çöp Adam Macera 3 oyununa hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık