Danny Phantom Yaratık Avcısı

Danny Phantom Yaratık Avcısı

Danny Phantom oyunları, Nickelodeon için Butch Hartman tarafından yapılan ve Billionfold Studios tarafından üretilmiş olan bir Amerikan çizgi dizisinden uyarlanmıştır. Bu hedef oyunumuz meb tarafından izin verilen oyunlar kategorisinde yer alıyor ve okulda rahatlıkla oynanabiliyor, Jack şehri ele geçiren hayalet ve yaratıkları temizlemek istiyor. Bunun için yapmanız gereken size verilen silahları sırası ile kullanıp ıskalamadan tüm yaratıkları avlamak.Mümkün olduğunda doğru hedef alın ve tüm hayaletleri temizleyerek oyunu tamamlayın.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık