Dead Tread

Dead Tread

Dead Tread! İşte karşınızda adrenalin ve hız tutkunu olanların sevebileceği türden müthiş bir oyun. Bir stadyumun içine kurulmuş pistte önünüze çıkan yüzlerce zombiyi ezerek kalabalığı heyecanlandırmaya var mısın? Zombilerin istilasına uğrayan Dünya onlarla başa çıkmayı öğrenince kendine farklı eğlenceler de yaratmıştır. Siz de bu eğlencenin baş aktörüsünüz. Tek yapmanız gereken arabaya binmek ve zombilerin korkulu rüyası olmak. Üstelik oynaması da çok basit. Yön tuşları ile aracı hareket ettiriyorsunuz, zombileri ezmek size nitro kazandırıyor, boşluk tuşu ile de biriken nitroyu kullanabiliyorsunuz. Mexoyun farkı ile bu süper aksiyon dolu oyun sizlerle. Haydi, biraz zombi kemiği kıralım!

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık