Denizci Mario

Denizci Mario

Denizleri kötü kalpli korsanlardan korumak isteyen denizci Süper Mario tek başına bir maceraya atılıyor. Süper Mario bu kez prensesi kurtarmak yerine denizlere geçiş yapıyor ve denizlerdeki tüm korsanları öldürmeye çalışıyor. Oyuna başladıktan sonra Süper Mario’dan kaçan tüm korsanları öldürürken bir yandan da gelecek olan saldırıları önceden önlemen gerekiyor. Korsanlar Mario’dan oldukça korktuğu için helikopteri olan arkadaşlarını çağırdılar. Bu yüzden Süper Mario’ya hava yolundan da saldırı yapılacağı için senin hızlı olman ve tüm saldırıları önleyerek düşmanlarını öldürmen gerekiyor. Eğer korsanların arkadaşı olan kişiler sana atacakları bombalarla seni öldürürlerse oyuna yeniden başlamalı ve daha çok hayatta kalabilmek için elinden geldiğince bütün düşmanları öldürmelisin.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık