Diego Dişçide

Diego Dişçide

Sen kalk evin mutfağında masa üzerinde bulunan tüm tatlıları ve şekerleri ye sonrada dişim ağrıyor diye bağır dur. Ee bizim yaramaz Diego’dan da bu beklenir diyor ve hemen oyuna girerek Diego’ya yardım ediyoruz. Diego oyununda, Diego’nun ağrıyan ve çürümüş dişlerini tedavi etmek bu oyunda siz mexoyun.com üyelerinin temel görevi olacaktır. Oyun başladıktan sonra dişçi koltuğunda sizleri bekler vaziyette olan Diego’nun yanına gidecek ve diş hekimlerinin kullandığı malzemeleri sizler bu oyun içerisinde kullanarak Diego’nun dişlerini eski haline döndüreceksiniz. Diego Dişçide oyununda, ”fare” aracını kullanarak dişçi araç ve gereçlerini kullanabileceksiniz. Diego’nun bu zor zamanlarında yanında olmak için tüm mexoyun.com üyelerini Diego Dişçide oyununa davet ediyoruz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık