Dinazor Saldırısı

Dinazor Saldırısı

Dinazor saldırısı oyununda amacımız kahranlarımız köylerine götürmek üzere her yıl yaptıkları gibi bu yıl da hasat mevsiminde elma ağaçlarının olduğu araziye giderler ve bu elmaları toplamaya başlarlar. Fakat en az onlar kadar aç olan dinazorlar bu elmalardan yemek istemektedirler ve bu elmalardan yemek için herşeyi yapmayı göze almışlardır. Ama kahramanlarımız onların sahip oldukları tek yemeği dinazorlara kaptırmak istememektedir. Bunun içinde elmaları dinazorlardan korumak için bizden yardım istemektedirler. Bizde kahramanlarımıza yardımcı olacağız. İyi eğlenceler…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık