Discord Kaos Yönetimi

Discord Kaos Yönetimi

Pony kahramanlarının ezeli düşmanı olan ve Pony ville’de kötülüğe sebep olan yaratık Discord bu defa büyük bir tehlike ile karşı karşıyadır. Evinin çevresinde büyük bir kaos meydana gelen Discord evini kaostan kurtarmak için üzerine doğru gelen nesneleri yok etmek zorundadır. Bu nesneler hızla yaklaşmakta ve sizin de yardımınız ile elindeki nesneleri fırlatarak durdurulmalıdır. En yüksek skora ulaşmak için hiç durmadan nesneleri yok etmelisiniz. Aksi takdir de discord nesnelere temas ederse oyun son buluyor. İyi eğlenceler…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık