Dondurma Yapma

Dondurma Yapma

Lezzetli şekilde dondurma yaparak yaklaşan yaz aylarına hazırlıklı bir şekilde girmek ister misin? Büyük küçük herkesin sevdiği bir yiyecek olan dondurma bizlerin yaz aylarında vazgeçemediğimiz yiyeceklerden birisidir. Mevsim şartlarından dolayı henüz dondurma satışına başlanmadığı için sevimli kızımız dondurma ihtiyacını kendisi karşılamak istiyor. Satın almak yerine evde dondurma hazırlamaya çalışan minik kız bunun için senden yardım istiyor. Oyuna başladıktan sonra market listesinde dondurma yapabilmen için gerekli olan ürünlerin listesi bulunmaktadır. Bu yüzden seninde elindeki listeyi kullanarak alınması gereken tüm ürünleri alman gerek. Daha sonra ise oyundaki talimatlara dikkat ederek oldukça enfes tadı olan dondurma yapımına başlayabilirsin. Böylece sevimli kız dondurma yapmayıda öğrenmiş olur.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık