Dora Balık Yakalama

Dora Balık Yakalama

Sevimli ve güzel dora ile yeni bir oyuna başlamaya hazırmısınız. Html5 ile geliştirilen bu oyunumuzu tablet ve telefonlarınız ile rahatlıkla oynayabilirsiniz ; dokunmatik ekranlı telefonlarınız ile oynayacağınız Dora Balık Yakalama oyununda hedefiniz yakalayabildiğiniz kadar fazla balık yakalamak olacaktır. Bunun için ekrana parmağınız ile hafif basılı tutun ve kancayı balıkların geçtiği yere gönderin, balıklar çok hızlı geçtiği için hemen geri çekip tekrar göndermeniz gerekiyor. Büyük balıkları yakalarsanız daha fazla puan alırsınız bazı renkli balıklar ise extra puanlar ve malzemeler veriyor o yüzden kaçırmamaya dikkat edin. Bu oyunu bilgisayarınız ile oynarsanız fare ile kontrol edebilirsiniz, tablet veya cep telefonları ile oynarken parmağınız ile ekrana dokunarak oynamanız gerekiyor.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık