Dora Nehir Temizliği

Dora Nehir Temizliği

Dora ve arkadaşı bot ile nehirde turlamak istiyor fakar nedir ve orman çok kirlenmiş insanlar tüm kirlerini nehir içine ve ormana bırakmış. Sevimli dora ve arkadaşı nehri temizleyerek eskisi gibi tertemiz bir hale getirmek için yardımını istiyor. Fare ile çöpleri çöp kutusuna ağları nehir kenarına diğer malzemeleri ise kutuya kaldırmaya çalışın. Yanlış tercih yapmanız durumun puanlarınız eksilir o yüzden çöpleri çöp kutusuna diğer malzemeleri gerekli yerlerine koyun. Yine mexoyun.com farklı ile harika bir dora macera oyunu sizi bekliyor iyi eğlenceler dileriz!

Oyunu Oyna
BENZER OYUNLAR

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık