Dört Kale Futbol

Dört Kale Futbol

Futbol oyunları hiç bu kadar eğlenceli ve farklı olmamıştı diyerek sizleri Dört Kale Futbol oyunu ile buluşturuyoruz. Dört Kale Futbol ismi kulaklara ne kadar tuhaf geliyor ise, oyunumuzda o kadar tuhaf olacak çünkü futbol oyunu bu kez iki kalede değil tam dört kalede oynanacaktır. Peki bu Dört Kale Futbol nasıl oynanacak hemen anlatalım. Dört Kale Futbol oyunu başladığında, futbol sahasının dört kenarında da kaleler olacaktır. Sizler, bu futbol kalelerinden iki tanesine sahip olacak ve aynı şekilde rakibinizde diğer iki kalenin sahibi olacaktır. Sizlerin futbol sahasındaki amacı, hem iki kaleyi ”fare” aracınız ile koruyacak ve karşı rakip takım kalelerine de gol atmaya çalışacaksınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık