Dünya Kupası Penaltı

Dünya Kupası Penaltı

Dünya kupasında bir ülke seçin ve kupaya doğru bir yolculuğa çıkın. Bir çok ülkeye karşı oynayacağınız Dünya Kupası Penaltı oyununda topun yönünü belirleyebilirsiniz yüksekliğini ayarlayabilirsiniz hatta falso bile verebilirsiniz. Ve bunların hepsini yapmak için “Boşluk” tuşunu kullanmanız yeterli olacaktır. Dengeli ve iyi şutlar atıp rakip takımın ağlarını havalandırın. Kupaya kadar durmadan ilerleyin ve kupayı kazanın. Takımınızı ve taraftarlarınızı sevindirin. Ronaldo, Messi gibi oyuncular sizin emrinizde. İyi oyunlar.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık