Dünya Kupası Penaltı

Dünya Kupası Penaltı

Futbol oyunları kategorisinde yer alan bu yeni oyun , 2014 yılında Brezilya’da gerçekleştirilen dünyanın en büyük futbol organizasyonu penaltı oyunudur. Start ile başlayın ve mause kullanarak penaltı vuruşunu gole çevirmeye çalışın.Harika bir grafik ve oyun deneyimi yaşayacaksınız. Önce topun yönünü sonra ise hızını belirleyin ve şutunuzu çekin toplam 10 şut çekme hakkınız var bakalım kaç tanesini gol yapabileceksiniz, iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık