Düşman Kulesi

Düşman Kulesi

Düşman kulesinin artık yıkılması gerekiyor ama düşmanın hain tuzaklarından dolayı kimse kuleyi yıkmaya cesaret edemiyor. Düşmanın hain tuzaklarına aldırış etmeden düşman kulesini yıkabilecek misin? Beceri oyunları kategorisine yeni eklenen Düşman Kulesi adlı oyuna başladıktan sonra düşman kulesinin katlarını yıkmayı başardıktan sonra yukarıdaki tehlikelerle karşı karşıya kalacaksın. Düşman tuzaklarıyla karşı karşıya kaldığın zamanda ise tuzağın olduğu yerin karşısına geçerek düşmanın tuzaklarını atlatabilirsin. Fakat düşmanın kulesini yıkmaya çalışırken çok hızlı olmalısın. Aksi taktirde düşmanın tuzakları faaliyete geçecektir ve tuzaklar canını alacağı için oyun sona erecektir.Bu sebeple oldukça kurnaz olan düşmanından önce hareket ederek bütün hepsini ortadan kaldırabilir ve düşman kulesini başarıyla yıkabilirsin.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık