Düşman Saldırısı

Düşman Saldırısı

Macera oyunlarına eklenen düşman saldırısı adlı oyunda süper bir kobra helikopter kullanarak tankla gelen düşmanlarını öldürebilir misin? Bu macera oyununda tanklarla gelecek düşmanlarının sayısı epey bir fazla ve bu düşmanlar seni gördükleri yerde ateş ederek kobra helikopterini düşürmeye çalışacaklar. Düşmanlarından hızlı davranarak saldırı yapmalı ve tanklı düşmanlarını kobra helikopterinle ateş açarak patlatmalısın. Böylece hem senin hemde çevredeki insanlar için tanklı düşmanlar hiçbir tehlike yaratamayacaklar.Fakat bu planlar başarıyla işlemezse eğer ateş çemberinde kaldığın için bitiş noktasına daha ulaşamadan kullanmakta olduğun savaş helikopterini düşmanların düşürecektir. Eğer düşmanların senin savaş helikopterini düşürürler ve amaçlarına ulaşırlarsa oyuna yeniden başlayarak tüm düşmanlarını temizleyerek kendi intikamını kendin alabilirsin.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık