Duvara Karşı

Duvara Karşı

Eski zamanlarda, her mahallede bir futbol sahası yoktu ve çocuklar futbol oynamak için duvarları kale olarak kullanırdı. İşte sizler o eski zamanlara dönecek ve mahalle arasında duvara karşı rakibiniz ile penaltı turnuvası yapacaksınız. Duvara Karşı isimli bu penaltı atma oyununda, her futbolcu beş kere vuruş yapma hakkına sahip olacak ve sizler her atışınızda golle buluşmak için rakip kaleciyi ters köşeye yatıracaksınız. Duvara Karşı oyunu başladığında, penaltı atışlarınızı ”mouse” aracını kullanarak gerçekleştirebilir ve kaleye geçtiğinizde de rakip oyuncunun atışlarına hamleler yapabilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık