Ejderha Saldırısı

Ejderha Saldırısı

Oyun dünyasının belkide en tehlikeli 3d oyunlarından biri ile karşılaşacağınız, karşılaşmak ile kalmayarak neredeyse oyunun tam odak noktasında yer alacağınız Ejderha Saldırısı oyununda, ejderhalarla savaşmak için sizlerde bir ejderhanın kontrolünü sağlayacaksınız. Tabi sadece kontrol etmek yetmeyecek ve ejderhanızı oyun içerisinde hızlı hareketlerle ”yön” tuşları sayesinde hareket ettirecek, ”x” tuşu ile ejderhanın ağzından ateş püskürtecek, ”c” tuşu ile top atışlarınızı gerçekleştirecek ve ”boşluk” tuşu sayesinde ejderhanız ile ısırıklar atarak düşman ejderhalara zarar vereceksiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık