El Bombası Savaşları

El Bombası Savaşları

Mexoyun size hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz süper bir oyun daha sunuyor. El bombası Savaşları! oyunda iki tarafta olan askerler birbirlerine bomba fırlatıyorlar. Harika bir pong oyunu olan El bombası savaşları size heyecan ve adrenalin dolu bir oyun sunuyor. Amacınız rakip oyuncunun fırlatılan el bombasını size geri fırlatmasına müsade etmeden oyuncunun arka tarafına geçmesini sağlamak. 3 el hak veriliyor, rakibini 3 kere bombalayan oyunu kazanıyor. Neredeyse tenis maçını andıran bu müthiş mücadelede sen de yerini al. Oyunun Oynanışı ise çok basit. Tek yapmanız gereken yön tuşları ile yukarı ve aşağı yapmak. işte bu kadar kolay. Haydi, iyi eğlenceler!!

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık