Elsa Frozen Dondurma

Elsa Frozen Dondurma

Mexoyun size Buz kraliçesi olan Elsa Frozen ile birlikte güzel dondurmalar yaparak paralar kazanama fırsatı sunuyor. Buz kraliçemiz Elsa ile çalışmak güzel bir deneyim olabilir. Bu güzel kız karşımıza büyücülük rolü ile çıkmıştı. Şimdi ise sizinle beraber çalışmak istiyor. Elsa Frozen Dondurma oyununda ok işaretlerinin sizlere gösterdiği malzemeleri kullanarak sanat eserinizi tamamlayarak sonraki dondurmaları yapmalya çalışacaksınız. Farenizi kullanarak oynayabileceğiniz oyunda sizlere ilk bölümde yardımcı olacak olan oku takip etmeniz yeterli olacaktır. Haydi, Türkiye’nin en güzel oyunlarının olduğu mexoyun farkı ile siz de bu oyununu oynayın. İyi eğlenceler!

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık