Elsa Hayvanları Sevindir

Elsa Hayvanları Sevindir

Karlar ülkesi güzel prensesi Elsa bu defa sevimli hayvanların bulunduğu bir hayvanat bahçesine doğru yola çıkıyor. Burada Elsa Hayvanları Sevindirmek için onları besleyecek ve onlarla beraber fotoğraf çektirecek ona yardımcı olmanız gerekiyor. Start ile oyunumuz başlıyor daha sonra ise ilk hangi hayvanı beslemek istiyorsanız seçiyorsunuz, dikkat etmeniz gereken ise hangi hayvana hangi yiyeceği vermeniz gerekiyor. Mesela maymunları sevindirmek için onlara muz vermeniz gerekiyor, daha sonra ise fotoğraf makinası geliyor ve birlikte bir fotoğraf çekinmiş oluyorsunuz son derece eğlenceli kız oyunları kategorisinde yer alan Elsa Hayvanları Sevindir oyunu şimdi en iyi oyun siteniz mexoyun.com’da.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık