Elsa Spor Salonunda

Elsa Spor Salonunda

Yoğun bir tempoda çalışan, ayrıca iş stresini de fazlası ile omuzlarında hisseden Elsa, bu yorgunluktan kurtulmak için düzenli bir şekilde spor salonuna gitmektedir. Sporu hayatının en önemli parçalarından biri olarak gören Elsa’nın spor salonunda geçireceği bir günü hep birlikte görecek, sadece görmekle kalmayacak Elsa’ya spor salonunda yardım edeceğiz. Elsa Spor Salonunda oyunu başladığında, hemen harekete geçerek Elsa’ya yardımcı olacaksınız. Oyun boyunca, spor salonu içerisinde Elsa’nın hareket yapması için ”mouse” ile gerekli olan  yönlendirmeleri gerçekleştirecek ve böylelikle Elsa ile spor dolu bir güne ”merhaba” diyeceksiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık