Elsa Hayvanat Bahçesinde

Elsa Hayvanat Bahçesinde

Oyun dünyasına adım attığı zamandan beri hep farklı oyun kategorilerinde yer alma özelliğini gösteren Elsa, diğer kız oyunları karakterlerine göre çok daha farklı serüvenlerin kahramanı olmaya devam ediyor. İşte bu özelliklere sahip bir oyunda Elsa, hayvanat bahçesine gezmeye gidecektir. Hem hayvanları yakından tanımak hemde onlarla keyifli zamanlar geçirmek isteyen Elsa, ilk iş olarak hayvanat bahçesinin kapısında bilet alır. Sonrasında ise oyun ekranında bulunan hayvanlardan maymunu işaretleyerek Elsa’nın hayvanat bahçesi macerasına katılabilirsiniz. Elsa, maymunun yanına gittiğinde oyun ekranının alt kısmında dört farklı yiyecek çıkacaktır. Sizler, yer aldığınız bölümdeki hayvan hangi yiyeceği seviyorsa o yiyeceğe tıklayacak ve sonrasında Elsa’nın ziyaret ettiği hayvanı doyurmuş olacak ve sonrasında diğer bölümde farklı bir hayvan ile oyuna devam edeceksiniz. Elsa Hayvanat Bahçesinde oyunu süresince, hayvanlara ”fare” aracını kullanarak yiyecekleri verebilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık