Euro 2012 Futbol Oyunu

Euro 2012 Futbol Oyunu

2012 yılında gerçekleştirilen Avrupa Kupaları için tasarlanmış olan Futbol Oyunu artık sitemizde. Hemen topun başına geçip kaleciyi alt etmeye topu gol yapmaya çalışın. Önce “championship” tuşuna basın ve oyuna girin daha sonra hangi ülke milli takımı ile oynamak istiyorsanız seçimi yapın ve oyuna girin. Değişik uzaklıklarda şut çekmeniz ve topu gol yapmanız gerekiyor topun gitmesini istediğiniz yeri seçip Ready tuşuna basın daha sonra hızı ayarlayıp şutunuzu çekin.

3D ile hazırlanan bu oyun oldukça zor ve keyifli olarak dikkat çekiyor. Frikikleri gol yapmak için büyük bir dikkat ile topun gitmesini istediğiniz yeri seçmeniz gerekiyor. Her attığınız golden sonra farklı bir alandan yeni frikik ve penaltılar kullanabilirsiniz. Kamera açısını ayarlayarak oyuna müdahale edebilir ve gönlünüzce Euro 2012 futbol oyunlarını oynayabilirsiniz, bol eğlenceler!

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık