Fil Bakımı

Fil Bakımı

Minik fil annesinden uzak olduğu için bakıma oldukça muhtaç. Bakıma ihtiyacı olan bu fil ile ilgilenerek sende sevimli filin yeni sahibi olabilirsin. Oyuna başladıktan sonra dış görünüşüne dikkat eden minik fili yıkamayla işe başlayabilirsin. Çamurda oynadığı için bedeni çamura bulanmış olan sevimli fil, yıkandıktan sonra daha mutlu olacaktır. Böylece sende ilgiye ve sevgiye ihtiyacı olan fil ile ilgilenerek onu sevgiye doyurabilirsin. Oyundaki talimatlara uyarak filin bakımını daha kolay bir şekilde yerine getirebilirsin ve böylece ilgilendiğin minik fil sadece sana sadık kalarak bütün ömrü boyunca minnettar kalabilir. Oyundaki birçok bakım malzemesini kullanarak filin neye ihtiyacı varsa hepsini eksiksiz yerine getirebilir ve fili memnun edebilirsin.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık