Flappy Balık

Flappy Balık

Son zamanlarda hem akıllı telefonlar, hem tabletler hemde flash oyun dünyasının fenomen oyunları arasında bulunan flappy maceraları, farklı bir serüveni ile mexoyun.com’da yer alacaktır. Flappy Balık ismini verdiğimiz bu oyunumuzda, minik bir balığın deniz içerisindeki macerasına ortak olacaksınız. Oyun başladığında, balığı kontrol edecek ve yengeçlere yakalanmadan deniz dibinde ilerlemesini sağlayacaksınız. Deniz içerisinde yer alan yengeçler sürekli ağızlarını açıp kapayacak ve minik balığı yutmaya çalışacaklardır. Sizlerde, balığın yengeçlere yem olmaması için ”mouse” ile dikkatli bir şekilde balığı deniz içerisinde yönlendireceksiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık