Florida Tatili

Florida Tatili

Florida tatili oyununda amacımız iki yakın arkadaş aynı şirkette çalışmaktadırlar ve bu şirketin çalışma şartları çok ağır olduğundan normal çalışan insanlara kıyasla daha fazla yorulmaktadırlar. En sonunda bu iş yoğunluğuna dayanamayan kahramanlarımız patronlarından yıllık izinlerini isteyip Amerika’nın Florida eyaletine giderek burada çok güzel bir tatil geçirmek isterler ve tatile giderken çok güzel görünmek istemektedirler. Fakat işe verdikleri önem yüzünden artık güzel bir biçimde giyinmeyi unuttuklarından bizden yardım istemektedirler. Bizde kahramanlarımıza yardımcı olacağız. Oyunumuzu “MOUSE” ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık