Fluttershy ile Rainbow Dash Yolculuğu

Fluttershy ile Rainbow Dash Yolculuğu

My Little Pony karakterlerinden sevimli Fluttershy ile Rainbow Dash birlikte Gökkuşağı elma bahçelerinin üzerine uçarak gezintiye çıktılar. Kahramanımızı yoldaki ağaç ve engellerden korumalı, elmaları toplamalarını sağlayarak bölümü bitirmelisiniz. 2 kişilik oynanma seçeneği de vardır.Elma ağaçlarının üstünen ve altından, dallarının olduğu yerlerden geçiş yapabilirsiniz. Fluttershy’i yukarı yönlü A, aşağı yönlü Z tuşları ile; Rainbow Dash’i ise yukarı-aşağı yön tuşları ile idare edebilirsiniz. Seyahat boyunca tüm elmaları toplayın ve bölümleri bitirn. New Game ile oyuna başlayabilirsiniz.İyi Eğlenceler..

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık