Fred Çakmaktaş Bowling

Fred Çakmaktaş Bowling

Taş Devri’nin sevimli kahramanı olan Fred Çakmaktaş ile bowling macerasına katılarak taş devrinde özel olarak hazırlanmış olan bowling topu ile labutları düşürmeye var mısın? Oyuna başladıktan sonra Fred Çakmaktaş’ı kontrol etmelisin ve kahramanın fırlatacağı topun hızını, yönünü iyi ayarlayıp atışını yapmalısın. Böylece bowling topu ile karşıda duran tüm labutları tek atışta düşürmeyi başarabilir ve tam puan toplayabilirsin. Atış yaptıkça puan kazanacağın bu zevkli oyunda en yüksek puanları toplayabilmek için tek hamle ile bütün labutları düşürmeye çalışmalısın. Taş Devri’nde Moloztaş ailesinede hava atmak isteyen Fred Çakmaktaş eğer bowling macerasında başarısız olursa ne yazık ki hava atamayacak. Bu yüzden Fred ile oldukça iyi atışlar yaparak yüksek puanlar toplayabilirsin.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık