FreeStyle Futbol

FreeStyle Futbol

Çok seneler önce başlayan FreeStyle furyası, ülkemizde de yer yer devam etmiş fakat daha gündeme gelmesindeki en büyük sebep Yeteneksizsiniz yarışması olmuştur. Yeteneksizsiniz yarışmasına katılan farklı yarışmacıların futbol topları ile yaptıkları şova yöneli hareketler ile harika bir görsel şölen sunmasıyla başlayan bu oyunun artık oyun dünyasında da yer alma zamanı gelmiştir. FreeStyle Futbol oyununda, iki farklı oyun modu bulunacak ve birinci oyun modu ”balkona şut atma” ikincisi ise ”özgür hareketler” olarak oyunumuzda yer alacaktır. Sizler, birinci oyun modunda bir binanın balkonuna atışlar yaparak puanlar toplayacak, ikinci modda ise özgürce futbol topu ile şov yaparak puanlar kazanacak ve FreeStyle Futbol oyununda her iki oyun modunu da ”mouse” ile oynayacaksınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık