Futbol Doktoru

Futbol Doktoru

Dünyanın en sevilen sporu futbolda bir çok sakatlık meydana gelebilir. siz çocuklar artık bu sakatlıkları tedavi eden bir doktor olabilirsiniz. Mexoyun size doktor olma fırsatı veriyor! Futbol doktoru oyununda sakatlanan futbolcuya ilk müdehaleyi siz yapacaksınız. Bir futbol takımının sağlıkçısı, doktoru olarak bu görev sizi bekliyor. futbol müsabakası sırasında sakatlanan futbolcular hemen saha kenarına sizin yanınıza getiriliyor ve siz onu anında tedavi ediyorsunuz. Dikkat etmeniz  gereken konu ise futbolcunun canını yakmamak olacak. oyunun oynanışı çok basit. Size verilen araç gereçlerle hemen ameliyata başlıyorsunuz. gerisi sizin usta yeteneklerinize kalmış. Haydi, iyi eğlenceler!

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık