Futbol Turnuvası

Futbol Turnuvası

Futbol oyunları seviyorsanız harika bir maç oyunu ile buluşturuyoruz sizi. Bu oyunda ne penaltı çekecek nede frikik atacaksınız büyük bir turnuvada rakipleriniz ile karşılıklı maçlar yapıp turnuvanın kazananı olmaya çalışacaksınız. Öncelikle Oyunu başlatıp istediğiniz bir ülke takımını seçin fikstüre gördükten sonra Continue tuşuna basın, maça başlayın ve rakibinize topu kaptırmayın “S” tuşuna basarak paslaşın. Topu kaptırırsanız rakip futbolcuya yaklaşın ve “Boşluk” tuşunu kullanarak topu geri alın. Kaleye yaklaştığınızda açınızı ayarlayın ve yine “S” tuşuna basarak gol atmaya çalışın. Çok eğlenceli ve zorlu bir futbol oyunu sizleri bekliyor bakalım Futbol Turnuvası kazananı kim olacak?

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık