Galaksi Savaşçısı

Galaksi Savaşçısı

Savaş oyunları kategorisinde yer alan yeni oyunumuz Galaksi Savaşçısı A10 tarafından tasarlanmıştır. Bu oyunda bir savaşçıyı kontrol edecek ve mause yardımı ile ekran içerisinde gösterilen nesneleri ele geçirmeye çalışacaksınız. İlerlemeli olan bu savaş sırasında nesneleri alırken ayrıca düşmanlarınız ile karşılaşacak ve onlar ile savaşacaksınız. Oyunda başarılı olabilmek ve level atlamak için aynı nesneden en az 3 tanesini bir araya getirmelisiniz. Bu sayede misyonu tamamlayacak ve yeni bir bölüme başlamaya hak kazanacaksınız. Bol şanslar oyuncular.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık