Galaksi Savaşları

Galaksi Savaşları

Her defasında galaksi üslerinizin yanından geçerken mutlaka zarar veren diğer galaksilere ait uzay araçları, en sonunda işi abartmş ve daha büyük bir zararla üssünüze saldırıda bulunmuştur. Bu olay artık bir savaş sebebi sayılacak ve sizler hem galaksinizi korumak hemde diğer galaksilere günlerini göstermek için Galaksi Savaşlarına başlayacaksınız. Galaksi Savaşları oyunu süresince, ”fare” aracınızı kullanarak uzay savaş aracınızı kullanacak ve uzay boşluğunda karşınıza çıkacak tüm düşman uzay araçlarına saldırarak bir daha böyle bir hataya düşmemeleri konusunda göz dağı vermiş olacaksınız. Galaksi Savaşları için artık tüm mexoyun.com üyelerini, uzay savaşları oyununa davet ediyoruz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık