Garson Şirin

Garson Şirin

Garson Şirin iş başında. Restoran işletmeye karar veren şirinimiz dostlarına hizmet vermeye çalışıyor. Ama işi çok zor. Siparişler zamanında yetişmeli ve müşterilerin istedikleri doğru şekilde yerine getirilmeli. Gelin görün ki minik dostumuz biraz zorlanıyor. Haydi ona yardımcı olalım! Mexoyun farkı ile bu süper eğlenceli oyunun oynamaya ne dersiniz? Tek yapmanız gereken fare yardımı ile siparişleri müşterilerle buluşturmak. Eğlenceli mi eğlenceli, şirin mi şirin bu oyun ile zaman nasıl akıp gidecek farkına bile varmayacaksınız. İyi eğlenceler!

 

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık