Gerçek Atari Mario

Gerçek Atari Mario

Yıllar önce düşük çözünürlükteki görüntüsü ile hayatımıza giren mario, şimdi mexoyun.com ile karşınızda. Bu oyunun daha önce oynadıklarınızdan hiçbir farkı yok, gerçek mario oynamak istiyorsanız hemen maceraya başlayın. New game tuşuna basarak oyuna başlayın, daha sonra bir karakter seçin ve Z tuşuna basın. Oyun başladıktan sonra gelen uyarıları boşluk tuşu ile geçin ve sorunsuz bir şekilde en iyi mario oyunu ile maceralara başlayın. Prensesi kurtarmak için mario’nun karşısına gelen düşmanlarını yok edin görevi tamamlamak için gizli yolları kullanabilir ve kutucuklar içerisine gizlenmiş nesneler ile daha güçlü bir hale gelebilirsiniz.Hemen bu harika mario oyununa başlayın, iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık