Gerçek Araba

Gerçek Araba

Gerçek araba adlı bu oyunumuzda harika bir sürüş deneyimi sizi bekliyor. Akan trafikte aracınızı ekranın üstünden görerek hareket ediyorsunuz ve daha önemlisi bu oyunda gerçek bir trafik ortamı içerisinde ilerlemeye çalışıyorsunuz.Start ile oyuna giriş yapın ve daha sonra size gösterildiği şekilde hareket edin. Belli bir süre arabanız ile ilerledikten sonra yol çift şerit olarak ayrılıyor ve bir taraf gidiş bir taraf geliş için kullanılıyor. Yani iki şeritte de trafik akıyor. Akan trafik içerisinde hem kendi yolunuz üzerinde seyreden arabalara hemde diğer şeritte ilerleyen arabalara çarpmadan oyuna devam etmeniz gerekiyor. Yarış sonlarına doğru bir süre geriye doğru saymaya başlıyor ve siz bu süre içerisinde kaza yapmazsanız başarılı bir şekilde oyunu tamamlamış oluyorsunuz.
Gerçek araba oyunu, klavye yön tuşları ile kontrol ediliyor, sağ ve sola harekete ederek arabayı kontrol ediyorsunuz.Alt yön tuşuna bastığınızda arabanın hızı azalı ve belli yerlerde bu şekilde kazayı önlenmiş olursunuz. Nitro kullanmak için üst yön tuşunu kullanıyorsunuz genelde bu tuşu boş trafikte kullanmanız tavsiye olur. Sağ ve Sol yön tuşlarını kullanarak şerit değişimi yapabilirsiniz, şeritler doluyken geçiş yapmak arabanızın kaza yapmasına neden olabilir bu yüzden dikkatli bir şekilde şerit geçişi yapmalısınız.Şimdi ye kadar oynamış olduğunu tüm araba sürme oyunlarını bir kenara bırakın ve harika bir deneyim için “Gerçek Arabaoyunumuz ile tanışın. Mexoyun.com ayrıcalığı ile bu oyunu hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık