Goblin Kaçış Görevi

Goblin Kaçış Görevi

Karanlık bir tünel içerisinde oynanan oyunda Goblin tehlikeli dikenlerde korunmak zorunda bu yüzden en hızlı şekilde altınları toplayıp onları hazine kasalarına boşaltmanız gerekiyor. Karşınıza çıkan engelleri hızlı birşekilde aşarak diğer bölümlere geçiş yapabilirsiniz, ama unutmayın Goblin kaçış görevi oyununda önemli olan hız ve dikkat, oyun oynarken yön tuşlarını ve Boşluk tuşunu kullanmanız yeterli olacaktır.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık