Gumball Zorlu Macera

Gumball Zorlu Macera

Sevimli Gumball karakterleri ile  yeni ve zorlu bir maceraya başlamaya hazır mısın? Yeni maceramız bu defa diğerlerinden çok daha zorlu. Bu oyunda sürekli gözetlenen gumball kamerların gözetimi altında verilen görevleri yerine getirmeye çalışacak. Tabi bunun için de senin yardımına ihtiyacı var. Tüm bölümleri başarılı bir şekilde geçebilmek ve oyunu tamamlayabilmek için engelleri ve diğer nesneler aşman gerekiyor. Böylece zorlu macera oyunumuzda gumball başarılı olabilir  oyunda yapman gereken yön tuşlarını ve boşluk tuşunu kullanarak yıldızları toplamak ve çıkış kapısına ulaşmak. Gumball zorlu macera oyunu şimdi mexoyun.com farkı ile sizleri bekliyor. İyi eğlenceler dileriz…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık