Gumball Şeker Adası

Gumball Şeker Adası

Gumball çocukların çok sevdiği çizgi filmler arasında yer alıyor hatta öyleki Carton Network tarafından hazırlanan bu macera dolu çizgi film çocuklar tarafından büyük bir ilgi ve merak ile takip ediliyor. İşte bunu gören oyun yapımcıları sevilen çizgi film Gumball ile çeşitli macera oyunları geliştirdi. Bunlardan en yenisi ise sitemizde yer alan Gumball Şeker Adası oyunu, 2 kişilik de oynanılan bu oyunda dilerseniz arkadaşlarınızla isterseniz tek başınıza keyifli maceralar içerisinde yer alabilir ve harika bölümlerin kapısını aralayabilirsiniz. Gumball Şeker Adası oyunumuzda ise karşımıza gelen dondurmaları ve şekerleri toplayıp engelleri geçerek bölümün sonunda yer alan karakterin yanına kayıpsız olarak ulaşmanız gerekiyor. Katıldığınız bölümleri başarılı bir şekilde tamamlar iseniz yeni bölümlerde oynamaya hak kazanırsınız. Etaplar geçildikçe yeni bölümler daha çok zorlaşıyor ve yeni parkurlar üzerindeki tehlikeler de artıyor. Tehlikeli engelleri geçmek için ise düşünmeniz ve tüm hareketlerinizi belli bir taktik ile sürdürmeniz gerekiyor.Çok keyifli bir oyun sizleri mexoyun.com’da bekliyor iyi eğlenceler başarılar dileriz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık