Halat Kes 2

Halat Kes 2

Halat Kes oyunları, birinci serisinden sonra eğlencenin her daim devam etmesi amacı ile ikinci bölümü ile oyun severlerle buluşmaya devam ediyor. Halat Kes 2 isimli bu oyunumuzda, yine yeşil minik yaratığımız açlığın pençesinde olacak ve bir an önce yemek bulmak için sizlerden yardım bekleyecektir. Sizlerde, mexoyun.com üyeleri olarak minik yeşil yaratığın yemleri yemesi için oyun platformu üzerinde sallanan halatları kesmeniz gerekecektir. Halat Kes 2 serüveni boyunca, ”mouse” ile becerilerinizi ortaya koyarak halatları kesebilir ve yeşil yaratığı açlıktan kurtarabilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık