Hamburger Hazırlama

Hamburger Hazırlama

Lezzetli hamburgerler yaparak bir yandan da hamburger dükkanı işletmeye var mısın? Oyuna başladıktan sonra gelen müşterilerinin isteklerine göre oldukça leziz hamburgerler oluşturarak paket halinde onlara vermelisin. Bu eğlenceli işletme oyununa başladıktan sonra sürede başlayacaktır ve süre bitmeden sipariş edilen tüm hamburgerleri teslim etmiş olman gerekmektedir. İlk görev için süre bitmeden 150 $ kazanman gerekiyor. Eğer süre bitmeden sana belirtilmiş olan para limitini doldurabilirsen diğer görevler daha zorlaşacaktır. Bu yüzden süre bitmeden elini çabuk tutarak müşterilerinin siparişlerini teslim etmelisin. Müşterilerinin hamburger paketlerini teslim ettikten sonra ise verdikleri paraları alarak bakiyene yansıtabilirsin. Böylece hamburger dükkanına yeni müşteriler gelecek ve sende para kazanmaya devam edeceksin.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık